O mnie

Jogę poznałam kilkanaście lat temu praktykując w szkole wywodzącej się z tradycji Iyengara. Przez te wszystkie lata praktykowałam różne rodzaje jogi i nadal lubię odkrywać jej różne odmiany, starając się w swoich zajęciach wprowadzać dużo urozmaiceń.

Od 8 lat prowadzę zajęcia jogi jako dyplomowany nauczyciel jogi i zdrowego stylu życia (dyplom szkoły Shanti). Szkołę tę założyła wraz z fundacją promującą zdrowy styl życia Iwona Kozak, moja wieloletnia nauczycielka, redaktorka magazynu „Zwierciadło“. Iwona mieszka i prowadzi zajęcia w Kanadzie.
Obecnie zajęcia prowadzę między innymi na Warszawskiej Białołęce, a także indywidualnie.

Jestem absolwentką AWF Warszawa, kierunek „relaksacja i joga“. Tam dowiedziałam się jak wykorzystać jogę w terapiach, korektywie, pracy z osobami starszymi, kobietami w ciąży i dziećmi. AWF przystosował zajęcia dla nauczycieli jogi tak, by mogli starożytną metodę ćwiczeń połączyć z nowoczesnymi odkryciami zachodniej medycyny.

Jako współzałożyciel i redaktor portalu mojatransformacja.net jestem w stałym kontakcie z wieloma nauczycielami jogi, dietetykami, specjalistami w dziedzinie jogi, ajurwedy i zdrowego trybu życia. Ciągle poszerzam moją wiedzę z dziedziny jogi, ajurwedy i zdrowia. Moje artykuły można znaleźć na www.mojatransformacja.net
Prowadzę także warsztaty i szkolenia.

Jestem dyplomowaną terapeutką Reiki, metody masażu energetycznego, który wzmacnia, wspomaga leczenie, koi nerwy, regeneruje…